روش جامعه زرتشتی در برخورد با دگراندیشان

بسیار رخ می دهد که در گفتگو با رهبران و پژوهشگران زرتشتی، آنان می‌کوشند تا صدای دگراندیشان به گوش دیگران نرسد. از حذف پرسش ها گرفته تا پاک کردن نوشته‌های منتقدین در فضای مجازی و ... . در این میان با خبر شدیم که وبلاگ «گفتگو با زرتشتیان(link is external)» که مکانی پژوهشی و علمی برای گفتگو بود، دچار مشکلاتی شد. کافی است وارد این وبلاگ شویم تا عبارت «هک تنها راه حل این وبلاگ» دیده شود و دیگر هیچ !

پرسش ما از باستانگرایان، زرتشتیان و همۀ کسانی که در رفتارهای مشابه این موضوع نقش دارند، این است: پس کجاست آزادی بیانی که از آن سخن می‌گویید؟ پس کجاست احترام به دگراندیشان که از آن سخن می‌رانید؟ پس کجاست روحیۀ حق طلبی که از آن دم می‌زنید؟ و البته روشن است که این سخنان تنها شعار است...

اطلاعات تماس

 

روابط عمومی گروه :    0989101660080

 

سامانه پیام کوتاه :     30002644555555

 

آدرس : استان قم شهر قم گروه پژوهشی تبارک

 

پست الکترونیک :    shiaquest@gmail.com

 

جستجو در سایت

درباره گروه تبارک

گروه تحقیقی تبارک با درک اهميت اطلاع رسـاني در فضاي وب در سال 88 اقدام به راه اندازي www.Tabarak.ir نموده است. اين پايگاه با داشتن بخشهای مختلف هزاران مطلب و مقاله ی علمي را در خود جاي داده که به لحاظ کمي و کيفي يکي از برترين پايگاه ها و دارا بودن بهترین مطالب محسوب مي گردد.ارائه محتوای کاربردی تبلیغ برای طلاب و مبلغان،ارائه مقالات متنوع کاربردی پاسخگویی به سئوالات و شبهات کاربران,دین شناسی،جهان شناسی،معاد شناسی، مهدویت و امام شناسی و دیگر مباحث اعتقادی،آشنایی با فرق و ادیان و فرقه های نو ظهور، آشنایی با احکام در موضوعات مختلف و خانواده و... از بخشهای مختلف این سایت است.اطلاعات موجود در این سایت بر اساس نياز جامعه و مخاطبين توسط محققين از منابع موثق تهيه و در اختيار كاربران قرار مى گيرد.

Template Design:Dima Group