منو سخنرانی مکتوب

میوه درخت

میوه درخت اگر آب و طعم ، حجم و یا خاصیت دارد از ریشه است و نه از شاخه یا تنه و اگر چه به ظاهر از تنه و شاخه می گیرد ولی در حقیقت شاخه و تنه پستچیه ریشه بوده اند.
دیگران هم اگر نسبت به ما بخشش و یا محبتی دارند مثل یک پستچی عمل می کنند یک پستچی که نامه ای به منزل شما می آورد از خودش نیست، بلکه یک واسطه است که البته باید نسبت به او قدردان و شاکر بود.
درست مثل یک قاشق که اگر غذایی در دهان شما می گذارد؛ از خودش نبوده بلکه از بشقاب گرفته است.
بنابر این از این پس اگر کسی برایت وامی جور کرد از خدا ممنون باش.
اگر رفتی صافکاری و دیدی ماشین ات را خوب صافکاری کرده اند، از خدا ممنون باش. اگر توی جاده می رفتی و بنزین تمام کردی و کسی از راه رسید و به شما بنزین داد از خدا ممنون باش.
البته تقدیر از دیگران را اصلا فراموش نکن زیرا این خود دستور خداوند است چرا که شنیده اید این فرمایش گوهربار را : من لم یشکر المخلوق ، لم یشکر الخالق.

اطلاعات تماس

 

روابط عمومی گروه :    +989101660080

 

سامانه پیام کوتاه :     30002644555555

 

آدرس : استان قم شهر قم گروه پژوهشی تبارک

 

پست الکترونیک :    Tabarak124000@gmail. Com

 

جستجو در سایت

درباره گروه تبارک

گروه تحقیقی تبارک با درک اهميت اطلاع رسـاني در فضاي وب در سال 88 اقدام به راه اندازي www.Tabarak.ir نموده است. اين پايگاه با داشتن بخشهای مختلف هزاران مطلب و مقاله ی علمي را در خود جاي داده که به لحاظ کمي و کيفي يکي از برترين پايگاه ها و دارا بودن بهترین مطالب محسوب مي گردد.ارائه محتوای کاربردی تبلیغ برای طلاب و مبلغان،ارائه مقالات متنوع کاربردی پاسخگویی به سئوالات و شبهات کاربران,دین شناسی،جهان شناسی،معاد شناسی، مهدویت و امام شناسی و دیگر مباحث اعتقادی،آشنایی با فرق و ادیان و فرقه های نو ظهور، آشنایی با احکام در موضوعات مختلف و خانواده و... از بخشهای مختلف این سایت است.اطلاعات موجود در این سایت بر اساس نياز جامعه و مخاطبين توسط محققين از منابع موثق تهيه و در اختيار كاربران قرار مى گيرد.

Template Design:Dima Group